Strona główna > Blog > The Good Cards - Aplikacja, która śledzi życzliwość

Szukasz sposobu na zmierzenie wpływu społecznego i społecznej odpowiedzialności biznesu na całym świecie? The Good Cards to aplikacja, która mierzy wpływ dobrych uczynków poszczególnych obywateli na całym świecie. The Good Cards to prawdziwa gra o człowieczeństwie, dobrych uczynkach, szerzeniu szczęścia i życzliwości. Grywalizacja pozytywnej inspiracji pozwala nam spojrzeć na jakość czynu i jak to wpływa na rozmach przyszłego aktu dobroci.

Dlaczego?

Dobre Karty są ważne, ponieważ pozytywne interakcje i rezultaty dobrych uczynków pomogą zbudować i przywrócić zaufanie do ludzkości. W skali globalnej, ludzie stoją w obliczu wyzwań w naszym świecie i społeczeństwie. Badania wykazały, że zaufanie jest niezbędnym elementem pokojowych społeczności, które mają silne podstawy relacji społecznych. Grywalizacja pozytywnych interakcji indywidualnych i zbiorowych, przy jednoczesnej możliwości zmierzenia tych działań, pozwala użytkownikom być społecznie odpowiedzialnymi. The Good Cards jest w stanie promować społeczną odpowiedzialność poprzez samą partycypacyjną naturę gry. Uczestnictwo użytkowników ma wpływ na lokalną i globalną społeczność. Ponadto, uczestnictwo użytkowników zmienia sposób, w jaki ludzie uczestniczą w społecznych grach technologicznych. Dobre Karty pozwalają użytkownikom udowodnić swoją wiarygodność wobec innych poprzez anonimowe spełnianie dobrych uczynków.

Anonimowość gracza jest potężnym strategicznym sposobem na podtrzymanie aktów współpracy wśród obcych ludzi, którzy nie mają kontroli nad wpływem, jaki dobry uczynek może mieć na świat. Karty Dobra mogą być najbardziej efektywnym sposobem budowania zaufania społecznego w prawdziwej grze. Wspólne działania polegające na robieniu dobrych uczynków tworzą zaangażowanie, dzielenie się historiami inspiracji i kultywują wpływowe społeczności miłości i życzliwości.

O co w tym wszystkim chodzi

The Good Cards to pierwsza na świecie gra, w której w prawdziwym życiu ludzie wykonują misje dobrych uczynków na rzecz wspólnych celów. Jak działają misje? Pomyśl o sobie jako o anonimowej osobie, która ma pozytywną misję, aby czynić dobro dla innych. Istnieją nawet misje, w których będziesz życzliwy dla siebie, najważniejszej osoby ze wszystkich. Ogólnym celem każdej misji jest motywowanie użytkowników do czynienia dobra raz za razem.

Badania wykazały, że refleksja nad swoimi dobrymi uczynkami z przeszłości sprawia, że czujesz się bezinteresowny i chcesz pomagać innym ponownie. Każda misja ma określone ramy czasowe i jeśli zostanie ukończona w tym czasie, otrzymasz nagrodę za bycie niesamowicie dobrym i życzliwym. Każdy dobry uczynek, który zostanie spełniony w Twojej misji pomoże w osiągnięciu wspólnego celu, większego obrazu szczęścia i życzliwości. Badania pokazują, że kiedy ludzie angażują się w życzliwe działania, stają się szczęśliwsi. Każdy dobry uczynek, który zostanie spełniony w Twojej misji, pomoże w osiągnięciu wspólnego celu, większego obrazu szczęścia i życzliwości.

Jak to działa?

Możesz otrzymać dobrą kartę, gdy dokonujesz zakupów u marek, które wspierają czynienie dobra. Dobrą kartę można również otrzymać wspierając naszą partnerską organizację non-profit lub można ją otrzymać online na stronie www.thegoodcards.com. Po otrzymaniu dobrej karty, zeskanuj ją w aplikacji mobilnej. Przejdź do doświadczenia lub misji zrobienia dobrego uczynku. Przekaż kartę kolejnemu użytkownikowi. Podziel się swoją historią o pozytywnym wpływie. Przeczytaj i zobacz wszystkie historie dobroci na całym świecie, które zainspirowałeś.

Zbiorowe oddziaływanie

Doświadczenie czynienia dobra tworzy w ludziach cechy szczodrości, interakcje społeczne i buduje sieci pozytywnych relacji. Wyobraź sobie efekt falowy bycia życzliwym i hojnym dla wielu ludzi, których być może nigdy nie spotkasz. Karty Dobra mogą również mierzyć, jak każdy indywidualny akt dobroci wpływa na świat i pozwoli ludziom dostrzec globalny wpływ współczucia, miłości i szczęścia. Karty Dobroci mogą również mierzyć efekt falowania zbiorowej hojności i śledzić ciągłe akty dobrych uczynków.

Jaki jest wspólny cel? Wspólnym celem jest przywrócenie wiary w ludzkość poprzez zrobienie miliona anonimowych dobrych uczynków. Czy kiedykolwiek zostałeś zainspirowany do pomocy drugiemu człowiekowi poprzez wspomnienie czasu, kiedy ktoś inny pomagał Tobie? Dobre uczynki tworzą dalsze pozytywne działania dla innych ludzi na świecie. Inspiracja jest kluczem. Coś tak prostego jak anonimowe zapłacenie za kawę może przerodzić się w kupienie zakupów dla nieznajomego w Japonii. Good Cards to zabawny sposób na śledzenie dobra na świecie i obserwowanie, jak dobro zapuszcza korzenie.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Aplikacja mierzy również społeczną odpowiedzialność biznesu. Dlaczego mierzenie społecznej odpowiedzialności biznesu jest tak ważne? 8 na 10 konsumentów bierze pod uwagę społeczną odpowiedzialność biznesu przy podejmowaniu decyzji o zakupie, dlatego korporacje odgrywają ważną rolę w oddziaływaniu społecznym. Good Cards pomoże konsumentom uzyskać więcej informacji na temat tego, jak dana marka lub firma wpływa na dobrobyt społeczny. Firmy korzystające z Dobrych Kart będą w stanie zrewolucjonizować zaangażowanie swoich konsumentów. Konsumenci będą mogli zobaczyć, jak dobre uczynki firmy wpływają na społeczność i świat.

Chilliprinting współpracuje z Dobrymi Kartami, aby szerzyć więcej miłości i aktów dobroci na świecie. Chilliprinting zapewnia wysokiej jakości wydruki plakatów. Wierzą w misję The Good Cards, a Chilliprinting robi dobry uczynek pomagając The Good Cards zaspokoić potrzeby mediów drukowanych, aby więcej inspiracji mogło rozprzestrzeniać się na całym świecie. The Good Cards, przekształcając dobrobyt społeczny, rewolucjonizuje sposób, w jaki życzliwość, miłość i współczucie mogą rozprzestrzeniać się w społecznościach i na całym świecie.

FacebookTwitterLinkedinPinterestRedditDiggTumblrBufferemailPrint
Powiązane