Strona główna > Blog > Lookbook Printing NYC - Lookbook mody

Vintage lookbook NYC - druk legendy: te stare lookbooki to pożądane pozycje, które prezentują kolekcje projektantów z czasów, zanim trendy cyfrowe zmieniły wszystko. Uchwyciły sztukę. Drukowane lookbooki nadal odgrywają ogromną rolę w kształtowaniu opinii o modzie i rozpowszechnianiu stylu - ludzie chętnie przeglądają wysokiej jakości drukowane lookbooki, trzymają je w rękach i pozwalają, by obrazy nasyciły ich wyobraźnię.

Dlaczego drukowane modowe lookbooki są ważne

Lookbook opowiada historię marki i rzuca światło na projekty w kolekcji mody. Tradycyjne marki odzieżowe, zwłaszcza początkujący projektanci, rozprowadzali swoje lookbooki wśród nabywców detalicznych w nadziei, że przekonają ich do posiadania ich linii. Chociaż obecnie kupujący mogą korzystać z Internetu, aby podjąć decyzję o zakupie, cyfrowe i drukowane lookbooki są nadal niezbędnymi zasobami, które zasługują na profesjonalną oprawę graficzną. Lookbooki pozwalają uchwycić w druku artystyczne chwile związane z modą, a druk jest trwały. Druk utrwala trendy w pamięci. Ludzie, którzy kochają modę, chcą mieć drukowane lookbooki.

Jak działają Lookbooki?

Każda linia potrzebuje swojego modowego lookbooka:

 • Odzież - damska i męska
 • Zegarki i biżuteria
 • Akcesoria, kapelusze i torebki
 • Okulary
 • Bielizna i odzież intymna
 • Obuwie
 • Nakrycia głowy
 • Wyposażenie domu

I wiele więcej!

Bestype współpracuje z Tobą, aby zdecydować, jaka ma być zawartość Twojej kolekcji do druku, ile kopii potrzebujesz i jak możemy pomóc w dostarczeniu Twojego lookbooka z naszych maszyn na Twoje wydarzenie lub do miejsca dystrybucji.

Drukujemy na zamówienie: żaden nakład nie jest zbyt mały lub zbyt duży. Jeśli potrzebujesz tylko kilkudziesięciu egzemplarzy, możemy niedrogo wydrukować cyfrowo i oprawić Twój modowy lookbook. Twój lookbook może mieć formę twardej okładki, miękkiej oprawy lub katalogu mody. Jeśli chcesz rozprowadzić setki lub tysiące dokumentów, druk offsetowy może być bardziej opłacalną opcją dla typu książki lub druku katalogów dla NYC lokalnego udostępniania.

Ekonomiczny druk cyfrowy lookbooków

Druk cyfrowy lookbooka sprawia, że reprodukcja grafiki jest szybka i zapewnia wierne kolory. Twój layout może wykorzystywać wiele stylów i przybierać różne warstwy projektowe - jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu publikacji, technicy Bestype mogą pomóc Ci stworzyć Twoją broszurę.

Szybki druk offsetowy lookbooków

Druk offsetowy wykorzystuje tradycyjne płyty mechaniczne, które nawijają strony Twojego lookbooka na arkusze. Technicy drukarni tną arkusze, aby uformować i oprawić Twój lookbook. Tworzenie płyt offsetowych zajmuje więcej czasu niż projektowanie i drukowanie cyfrowe, ale gdy prasy ruszą, strony drukują się błyskawicznie. Jedną z wyraźnych zalet druku offsetowego jest to, że fotografowie preferują litografię offsetową, ponieważ lepiej oddaje ona ich sztukę niż druk cyfrowy. Obrazy offsetowe są głębsze, bogatsze i bardziej wyraziste w porównaniu z reprodukcjami cyfrowymi.

Papier do Lookbooka

Twój technik Bestype pomoże Ci wybrać materiały, których użyjesz do wykonania wewnętrznych stron lookbooka i okładek. Twoje opcje papieru obejmują wysoki połysk, jedwab i półpołysk oraz papier niepowlekany.

Oprawianie lookbooka

Opcje oprawy Twojego lookbooka to m.in. oprawa twarda lub klejona miękka okładka i twarda oprawa, w której poszczególne strony są przyklejane do grzbietu książki. Możemy również zastosować różne rodzaje oprawy drutowej, aby stworzyć książkę, która otwiera się na płasko. Jeśli wybierzesz oprawę drutową, możemy ukryć grzbiet w twardej oprawie - jest to nowoczesne rozwiązanie w stosunku do tradycyjnej oprawy twardej. Możesz również zdecydować się na prezentację swojego lookbooka w formie katalogu mody.

Możemy wydrukować Twój projekt, stosując techniki druku broszurowego i katalogowego. Gotowa broszura może być mała lub duża, z połyskiem magazynowym lub cyfrowo matowa. Opcje oprawy obejmują zszywanie grzbietu w siodle czasopisma lub wiązanie taśmą wzdłuż grzbietu.

Wykończenie podręcznika

W projekcie druku lookbooka modowego można wykorzystać wykończenia. Nasi technicy drukarscy stosują tłoczenie, grawerowanie i sztancowanie, aby nadać książkom w twardej lub miękkiej oprawie ciekawy wygląd. Przypuśćmy, że są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami do swojego lookbooka. W takim przypadku możemy pomóc w zaprojektowaniu luźnych wkładek, które umieścimy wewnątrz książki, lub opcjonalnie oprawić wyrwane fragmenty w grzbiet. Nasi klienci z branży mody często dołączają lookbooki do swoich zamówień na programy, ulotki, broszury i druk plakatów wielkoformatowych.

Bestype zna się na druku lookbooków w NYC

Nowojorska społeczność projektantów mody zwróciła się do Bestype'a, odkąd otworzyliśmy nasze drzwi w 1978 roku. Nasza społeczność SOHO jest nowojorskim centrum dla kreatywnych. Jest to jedna z wielu dzielnic, którą projektanci mody przyjęli poza tradycyjną Dzielnicą Mody - ich lofty i flagowe butiki są na naszych ulicach. A Bestype znajduje się zaledwie kilka minut jazdy metrem od Siódmej Alei w Midtown. Marki odzieżowe z całego Manhattanu ufają Bestype'owi od dziesięcioleci, powierzając mu swoje zdjęcia projektowe. Młodzi i początkujący projektanci wiedzą, że mogą stworzyć swoje pierwsze lookbooki przy niskim budżecie, a mimo to osiągnąć doskonałe rezultaty.

Bestype wierzy, że każdy wydrukowany przez nas lookbook powinien odzwierciedlać piękno i jakość linii, które zostały w nim sfotografowane. Nasi technicy druku zwracają uwagę na każdy szczegół. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na publikację swojego lookbooka przy użyciu prasy cyfrowej czy offsetowej, naszym celem jest uchwycenie artystycznej wizji, nad którą współpracowałeś ze swoimi fotografami. Chcemy, aby Twoja linia błyszczała.

Jak Bestype drukuje najlepsze lookbooki?

Bestype rozwija nasz dział NYC zajmujący się drukiem lookbooków od prawie 40 lat. Spędziliśmy lata słuchając naszych projektantów pracujących w branży mody, fryzjerskiej, kosmetycznej, akcesoriów i wystroju wnętrz. Nasi klienci powiedzieli nam dokładnie, jak używają swoich lookbooków i kto je ogląda. Dali nam znać, czego najbardziej potrzebują od nas w zakresie drukowania lookbooków mody w środowisku projektantów w Nowym Jorku.

Druk lookbooków w wersji luksusowej i budżetowej: Ceny dla każdego

Pomagając głównym markom projektowym w drukowaniu ich projektów podczas takich wydarzeń jak Tydzień Mody i niekończący się cykl pokazów w Nowym Jorku, wiemy również, że istotne jest, aby pomóc nowym projektantom w skutecznym zaprezentowaniu się nabywcom detalicznym i dziennikarzom. Studenci mody i wzornictwa chcą drukować swoje lookbooki przy ograniczonym budżecie, dlatego opracowaliśmy rozwiązania, które są przystępne cenowo dla ambitnych studentów i absolwentów.

Dotrzymywanie terminów publikacji, za każdym razem

Kalendarz imprez w Nowym Jorku szybko się zapełnia wydarzeniami poza Tygodniem Mody. Bestype śledzi ważne pokazy zaplanowane na cały rok i wie, które z nich wymagają od nas cięższej pracy, aby sprostać terminom wszystkich naszych klientów. Zatrudniamy pracowników w zależności od potrzeb i możemy zrealizować Twój harmonogram projektu drukarskiego.

Wszystko, czego potrzebujesz, pod jednym dachem

Nasi klienci doceniają fakt, że posiadamy w magazynie wszystko, czego drukarnia potrzebuje do realizacji swoich projektów poligraficznych i wydawniczych, w tym pięknie oprawione modowe lookbooki w ilościach hurtowych. Wszystkie wydruki wykonujemy w siedzibie Bestype w SOHO i nie zlecamy żadnej części pracy podwykonawcom. Nasze podejście "one-stop-shopping" pomaga nam utrzymać kontrolę jakości nad każdym produktem, który drukujemy. Zatrudniamy ponad 20 techników drukarskich, którzy pracują nad projektami naszych klientów, a nasze maszyny drukarskie są zawsze w ruchu. Dysponujemy wystarczającą mocą mechaniczną, aby wydrukować każde zadanie, jakiego potrzebujesz.

Twoja koncepcja druku katalogu lub broszury NYC na Bestype

Twoje doświadczenie z Bestype w zakresie druku lookbooków i katalogów NYC zaczyna się, gdy tylko wyobrazisz sobie, jak ma wyglądać Twój produkt końcowy. Zalecamy przemyślenie fotografii i układu, pamiętając o:

 1. Utrzymanie prostego układu, użycie dużej ilości białej przestrzeni do obramowania zdjęć i tekstu.
 2. Projektuj w rozdzielczości 300 DPI (dots per inch), aby zachować wysoką rozdzielczość wszystkich zdjęć, a w rezultacie uzyskać wyraźny, ostry wydruk na każdej stronie.
 3. Pamiętaj o spadach i przycięciach, a także o rozmieszczeniu zdjęć w układzie graficznym, aby nic nie zostało obcięte podczas produkcji.

Pomoc techniczna dla modowych lookbooków

Profesjonaliści z Bestype mogą pomóc Ci uporządkować wszystkie te techniczne szczegóły i poprowadzić Twój layout na profesjonalne terytorium - rozumiemy, że projektujesz modę, a nie książki.

Darmowa konsultacja projektu Lookbooka mody

Kiedy będziesz gotowy, skontaktuj się z nami na bezpłatną konsultację i sesję planowania projektu. Przejrzymy Twoje zdjęcia i koncepcje oraz przedyskutujemy, jakie opcje są dostępne dla Twojego lookbooka mody.

Będziesz miał możliwość przejrzenia niektórych z naszych ulubionych materiałów do druku lookbooków z kolekcji NYC w naszym sklepie - obecnych i przeszłych. Przeglądanie naszych publikacji książkowych i katalogów mody pomoże Ci zobaczyć, jak papier i okładki współpracują ze sobą i pomoże Ci wybrać elementy oprawy i wykończenia, które Twoim zdaniem będą najlepiej pasować do Twojej koncepcji projektu. Omówimy specyfikacje techniczne Twojego projektu, pomożemy Ci zdecydować, która metoda druku będzie najbardziej przyjazna dla Twojego budżetu i pomoże Ci najbardziej wesprzeć Twoją wizję. Chcemy, aby Twój lookbook był tak indywidualny, jak Ty sam, i pokazywał Twoją ciężką pracę zawartą w jego okładkach.

Przeglądanie kopii próbnej Twojego lookbooka

Zanim zdecydujesz się na druk swojego lookbooka, będziesz miał możliwość przejrzenia jego próbnej wersji. Możesz odwiedzić nasz sklep, aby wprowadzić zmiany przed drukiem. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby poinformować nas, które elementy w próbce wymagają zmian. Chcemy mieć pewność, że będziesz zadowolony z końcowej wersji wydrukowanego lookbooka.

Druk i dostawa lookbooka lub katalogu mody

Gdy będziesz zadowolony z próbki, ustalimy czas produkcji i poinformujemy Cię, kiedy Twoje książki będą gotowe do odbioru lub dostarczenia. Możemy zaplanować wysłanie lookbooków do Twojej ulubionej lokalnej firmy wysyłkowej lub przekazać je do miejsca, w którym odbędzie się impreza. Ułatwiamy ludziom, którzy chcą dowiedzieć się o Twojej linii, zobaczenie Twojej pracy w druku.

Możemy spełnić Twoje marzenia o lookbookach mody, gdy pracujesz z Bestype

Kiedy się z nami skontaktujesz, użyjemy wszystkich naszych umiejętności, aby stworzyć Twój unikalny lookbook. Nasza wiedza o modzie wspiera Twoją kreatywność i innowacyjność, pomagając Ci przyciągnąć uwagę profesjonalistów z branży, których chcesz zobaczyć. Z naszą pomocą Twoje projekty będą mogły wylądować na wybiegach i półkach sklepowych na całym świecie. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem Twój modowy lookbook.

Image Credit: Freepik @Creative Commons