Strona główna > Blog > Jak wybrać odpowiedni dokument biurowy dla swojego projektu, priorytetu i budżetu?

Każdy, kto kiedykolwiek był w sklepie z artykułami biurowymi, powie ci, że krajobraz papieru biurowego jest mylący. Istnieje szeroki wachlarz możliwości, ale trudno jest znaleźć papier, który naprawdę odpowiada Twoim potrzebom. Papier uprościł proces podejmowania decyzji dzięki trzem markom papieru biurowego: Xerox®, LettermarkTM i EarthChoice® Office Paper. Każda marka jest pozycjonowana tak, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni papier do Twojego projektu, priorytetu i budżetu.

Xerox Paper

Marka Xerox Paper charakteryzuje się najwyższej jakości papierem wyprodukowanym z myślą o zapewnieniu doskonałych wyników i bezbłędnej pracy, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych środowisk biurowych. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną drukarką, która musi "zawładnąć" Twoją publicznością, kupujesz dla całej firmy, która musi podnieść poziom codziennej komunikacji, czy też liczy na to, że drukarka biurkowa w Twoim biurze domowym zrobi niezapomniane wrażenie - nie zadowalaj się zwykłymi. Pozwól Xerox Paper zaprezentować swoje pomysły i wiadomości w najlepszym możliwym świetle. Oto przegląd oferty z linii Xerox Paper:

 • Xerox Vitality Office Papers - Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż podstaw do codziennego drukowania, zaufaj Xerox Vitality Office Papers. Linia ta oferuje podwyższoną jakość produktów, która obejmuje następujące cechy: Jaśniejsza i bielsza jasność 92 dla uzyskania bardziej atrakcyjnego odcienia z lepszym kontrastem tekstu i obrazów.

 

 • Nieprzezroczystość, która jest o dwa punkty wyższa niż u konkurencji za mniej efektowny i lepszy druk dwustronny. Większa gramatura, która sprawia, że arkusz jest o 10% sztywniejszy, co zapewnia lepsze wyczucie i niezawodne działanie dzięki szybkim drukarkom i wkładkom. Technologia ColorLok® zapewnia bezbłędne, bezproblemowe drukowanie, które utrzymuje Twoją firmę w ruchu.

 

 • Xerox Bold Professional Premium Quality Printer Paper i Xerox Bold Digital Printing Papers - Bez względu na to, czy drukujesz tygodniowy raport szefa, ważną informację o sprzedaży, czy też zgrabny artykuł promocyjny,
 • Xerox Bold Professional Premium Quality i Bold Digital Printing Papers zapewnią Ci wysoką wydajność i doskonałe rezultaty, których potrzebujesz, aby zaprezentować każdy pomysł w najlepszym możliwym świetle.

 

 • Papier Xerox Bold Professional Premium Quality Printer Paper jest jaśniejszy, bielszy i grubszy, z jakością, którą możesz zarówno zobaczyć, jak i poczuć. To sprawia, że jest to optymalny wybór do zewnętrznych prezentacji, propozycji i raportów, które zawierają wykresy, wykresy lub obrazy - wszędzie tam, gdzie prezentujesz swoje pomysły ważnym odbiorcom i chcesz, aby wyglądały one jak najlepiej.
 • Xerox Bold Digital Printing Paper daje Ci możliwość urzeczywistnienia nawet najbardziej ambitnego zadania druku cyfrowego. Jest to ten sam papier, któremu ufają profesjonalne drukarnie w przypadku broszur i materiałów marketingowych, ale jest również dostępny w biurowych źródłach zaopatrzenia, które sprzedają papier do codziennego kopiowania. Nawet jeśli zapewnia profesjonalną jakość w drukarkach cyfrowych, nadal działa bez zarzutu na każdej kopiarce.

Lettermark Office Paper

Marka Lettermark jest najnowszym dodatkiem do kolekcji papierów biurowych Domtar. Stworzona z myślą o podtrzymaniu ważnych przekazów, wydajności i kreacji, marka ta jest wspierana przez bezkonkurencyjne zaangażowanie w jakość produktów, usług i zrównoważonego rozwoju, którego można oczekiwać od firmy Domtar. Niezależnie od tego, czy utrzymujesz szybkie tempo w środowisku druku wysokonakładowego, rozpoczynasz kolejne strategiczne przedsięwzięcie, sortujesz kolejny kreatywny pomysł, czy też zaczynasz od początku, aby nauczyć się czegoś nowego, zaufaj opcjom marki Lettermark jako wybranemu papierowi codziennemu.

 • Lettermark Copy Paper - Każde wielkie przedsięwzięcie wymaga początkowego pomysłu na papier do kopiowania
 • Lettermark Copy Paper firmy Domtar jako platformę, na której produktywność się utrzymuje i zaczynają się wspaniałe pomysły. Jest to idealny wybór do codziennego, bezproblemowego kopiowania i drukowania, korespondencji wewnętrznej oraz zastosowań wymagających dużych nakładów pracy.

 

 • Dodatkowo, linia Lettermark Copy zawiera również kilka małych rozmiarów opakowań -3 Ream Carton, 400 Arkuszy Ream i XL Pack (800 Arkuszy Ream) - oferując elastyczne opcje drukowania w domu lub w małym biurze z ograniczoną przestrzenią do przechowywania. Lettermark Premium Paper - podziel się swoimi pomysłami w żywym kolorze z Lettermark Premium Paper.

 

 • Niezależnie od tego, czy drukujesz w domu czy w biurze, ten papier charakteryzuje się 96 jasnością i technologią ColorLok - żywymi kolorami, pogrubioną czernią, szybszym czasem schnięcia i ogólnie wyższą jakością druku. Jest to optymalne rozwiązanie dla dokumentów, które wymagają wyraźnego tekstu, ulepszonych kolorów i druku dwustronnego. Zastosowania końcowe obejmują dokumenty dla wewnętrznych odbiorców, takie jak prezentacje, notatki, biuletyny, ulotki i raporty.

EarthChoice Office Paper

EarthChoice Office Papers pomaga firmom i osobom prywatnym zwiększyć ich wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju i wydajności poprzez umożliwienie obu tych działań. Linia obejmuje szeroki wachlarz opcji, z których wszystkie pochodzą z lasów północnoamerykańskich, gdzie chronione są gatunki zagrożone, pracownicy otrzymują godziwe wynagrodzenie, a prawa rdzennej ludności są respektowane. Cała linia dokumentów biurowych EarthChoice spełnia standardy Forest Stewardship Council (FSC) certyfikowane przez NEPCon, partnera Rainforest Alliance. Wszystkie opcje z tej linii działają również płynnie na kopiarkach, drukarkach laserowych i stacjonarnych drukarkach atramentowych. Wszystkie produkty z tej linii posiadają również gwarancję 99% bez zacięć w aplikacjach do druku z dużą prędkością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje projekty będą nadal realizowane.

 • EarthChoice Office Paper - Wybór EarthChoice Office Paper dla Twoich codziennych potrzeb związanych z drukowaniem odzwierciedla zaangażowanie w ochronę środowiska i Twojej firmy. EarthChoice Office Paper, pozyskiwany z lasów północnoamerykańskich zarządzanych w sposób zrównoważony, charakteryzuje się również 92 jaskrawością i programem ColorLok

 

 • EarthChoice High Bright Office Paper - Osiągnij znakomite rezultaty drukowania, pamiętając jednocześnie o wpływie na środowisko naturalne - dzięki EarthChoice High Bright Office Paper oba te rozwiązania są możliwe. Dzięki 96-stopniowej jasności i technologii ColorLok, EarthChoice High Bright równoważy świadomość ekologiczną z bezstresowym, dwustronnym drukowaniem.

 

 • EarthChoice Recycled Office Papers - Jeśli chodzi zarówno o jakość, jak i odpowiedzialność za środowisko naturalne, dostępne są opcje papieru biurowego EarthChoice pochodzącego z recyklingu. Papiery biurowe EarthChoice Recycled Office Papers, charakteryzujące się różnym poziomem zawartości materiałów pochodzących z recyklingu i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości produktów, pozwalają Twojej firmie osiągać produktywność i realizować cele zrównoważonego rozwoju.

 

 • Papiery biurowe EarthChoice30 Recycled i EarthChoice50 Recycled Office Papers charakteryzują się doskonałą jasnością 92 kolorów i technologią ColorLok. Spodziewaj się nienagannej wydajności kopiarek, drukarek laserowych i stacjonarnych drukarek atramentowych.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że większość produktów z kolekcji Office Papers Collection jest wyposażona w technologię ColorLok, która zapewnia odważniejszą czerń i żywsze kolory w porównaniu z innymi papierami w swojej klasie na szerokiej gamie urządzeń do druku laserowego i atramentowego. Tak więc, bez względu na to, którą opcję wybierzesz z firmy Domtar, możesz oczekiwać niezawodnej wydajności bez zacięć papieru i opóźnień w produkcji.

Od codziennych kopii po pełnokolorowe, profesjonalne dokumenty - opcje z pakietu Office Papers Collection zapewniają doskonałą wydajność i wyjątkowe rezultaty w zakresie wartości, którym można zaufać. Wszystkie papiery Domtar są produkowane w północnoamerykańskich papierniach, które wspierają lokalne społeczności i są odpowiedzialnie pozyskiwane od małych właścicieli ziemskich z najwyższym poziomem zaangażowania w ziemię swojej rodziny. Decydując się na druk na papierze Domtar Paper, dokonujesz zrównoważonego wyboru dla środowiska i gospodarki Ameryki Północnej.