Strona główna > Blog > Jak drukować unikalne kalendarze na zamówienie za pomocą Bestype

Druk kalendarzy na zamówienie w stylu NYC oznacza odkrywanie na nowo potencjału kalendarza! W Bestype pracujemy jeden na jeden z Tobą, aby wydrukować jedno z Twoich najcenniejszych narzędzi marketingowych. Uwielbiamy wyzwania związane z projektowaniem i drukowaniem unikalnych rodzajów kalendarzy, które nasi klienci wykorzystują na wiele różnych sposobów: na przykład jako upominki lub specjalistyczne terminarze dla swoich pracowników. W tym wpisie na blogu dowiesz się, jak wydrukować kalendarz i poznasz wiele rodzajów kalendarzy, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

Zastosowania kalendarzy na zamówienie

Z niestandardowych drukowanie kalendarzy NYC, każdy może zaprojektować kalendarz, który służy unikalne potrzeby. Właściciele firm są szczególnie kreatywni, jeśli chodzi o masowy druk kalendarzy: Sklepy w NYC nadal rozdają kalendarze. Kalendarze prezentują Twoją firmę, markę osobistą, a nawet oryginalną sztukę. Przedsiębiorstwa, twórcy indywidualni i sprzedawcy detaliczni, a zwłaszcza nowojorczycy, polegają na druku kalendarzy na zamówienie. Nawet jeśli technologia przeniosła kalendarze na pulpity komputerów i urządzenia mobilne, kalendarze papierowe nadal goszczą na ścianach, biurkach i drzwiach lodówek. Papier i pióro są często lepszym narzędziem do robienia notatek podczas spotkań lub w biegu niż opcje cyfrowe.

Wszystkie rodzaje kalendarzy są nadal popularnymi prezentami świątecznymi w kanałach B2B i B2C. Ogólna oferta sieci sklepów NYC w zakresie drukowania kalendarzy może zawierać indywidualne projekty graficzne. Jednak zazwyczaj nie oferują one szczegółowego poziomu dostosowania układu, o którym wiemy, że nasi klienci tego chcą - zaprojektuj swoją miesięczną siatkę na swój sposób!

Typy kalendarzy, które Bestype projektuje, drukuje i oprawia

Bestype oferuje druk cyfrowy i offsetowy na wszystkich typach kalendarzy oraz wybór sposobu oprawy:

  • Szycie w siodle (dla każdego kalendarza, szczególnie kieszonkowego)
  • Oprawa drutowa (do kalendarzy z kieszonkami i wszelkiego rodzaju kalendarzy z dziurkami)
  • Oprawa spiralna (do kalendarzy ściennych, w tym kalendarzy z dziurkami i wycięciami na kciuki)
  • Oprawa idealna (do kalendarzy książkowych, biurkowych, terminarzy w miękkiej oprawie)
  • Oprawa w pudełko (do kalendarzy książkowych, dzienników i planerów).

Po podjęciu decyzji o oprawie kalendarza można wybrać dodatkowe opcje wykończenia, które uzupełnią jego wygląd i dodadzą mu użyteczności.

Wykończenie kalendarza lub planera

Nasi technicy wykończeniowi mogą dodać drobne szczegóły, które sprawią, że Twój kalendarz będzie wyjątkowy. Laminowanie z połyskiem może nadać blask okładce kalendarza. Wytłoczenie stron lub okładki. Dodaj odrobinę folii metalicznej lub błyszczącej.

Techniki wykończeniowe mogą być również praktyczne. Nasi technicy mogą dodać zaokrąglone krawędzie do okładek i stron wewnętrznych, które według wielu osób ułatwiają ludzkiemu wzrokowi przetwarzanie informacji w siatce. Perforacje umożliwiają użytkownikom staranne odrywanie kuponów od stron kalendarza. Kalendarze ścienne z wycięciem na kciuk i oprawą drucianą posiadają drucianą zawieszkę jako alternatywę dla kalendarzy z dziurkami.

Druk kalendarzy NYC: Marketing i promocja lokalnych artystów i fotografów

Bestype wnosi ponad 40 lat doświadczenia w drukowaniu kalendarzy. Nowojorscy graficy pracujący w różnych mediach wiedzą, że mogą na nas polegać, jeśli chodzi o reprodukcję ich prac i pokazanie ich w najlepszym świetle. Nasze doświadczenie w druku artystycznym i fotograficznym pozwoli nam na wyprodukowanie Twojej grafiki z najlepszymi szczegółami, jakich oczekujesz w kalendarzu, wiernej Twojej oryginalnej pracy.

Jak wydrukować kalendarz z Bestype

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami, gdy będziesz gotowy do zaprojektowania kalendarza! Zaprosimy Cię do naszej dogodnie zlokalizowanej drukarni w centrum miasta na szczegółową sesję planowania. Otrzymasz od nas wycenę, która określi koszty i pomoże Ci utrzymać Twój wybór w zgodzie z budżetem projektu.
Zapoznaj się z próbkami innych kalendarzy, które wydrukowaliśmy, lub przejrzyj nasze szablony, jeśli potrzebujesz inspiracji w zakresie projektowania. Jeśli potrzebujesz pomocy, nasi technicy mogą pomóc Ci przy układaniu i projektowaniu. Wizyta w naszym sklepie pozwoli Ci również na przetestowanie papieru, okładek i innych materiałów przed podjęciem decyzji. Nasi technicy pomogą Ci odkryć, jakie kombinacje materiałów, metodologii druku i technik wykończeniowych dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Po przesłaniu plików na nasz bezpieczny serwer rozpoczniemy prace produkcyjne. Przed drukiem otrzymasz próbkę kalendarza do wglądu.

Klienci z NYC często potrzebują lokalnej dostawy do swoich sklepów lub stoisk wystawowych. Możemy również przekazać Twoje zamówienie na druk kalendarza do Twojej ulubionej lokalnej firmy wysyłkowej w celu dystrybucji do Twojej listy mailingowej. Mniejsze zamówienia są zawsze dostępne do odbioru.

Wydrukuj swój następny kalendarz z Bestype

Chociaż nie zalecamy czekania do grudnia z zamówieniem kalendarza, możemy spełnić życzenia dotyczące pośpiechu. Bestype jest tutaj, aby pomóc Ci upewnić się, że nie zabraknie Ci przydatnych kalendarzy przed rozpoczęciem nowego roku! Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij projekt druku przyszłorocznego kalendarza.