Strona główna > Blog > USŁUGA DRUKU BROSZUR NA ZAMÓWIENIE

Niestandardowe drukowanie broszur jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Naszym celem jest połączenie osób poszukujących niestandardowego druku broszur w kolorze z firmami poligraficznymi z całego świata, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny za wysokiej jakości usługi druku broszur.

Twoja broszura zawiera informacje na temat Twojej firmy i stwarza pozytywne wrażenie na temat Twojej działalności, produktów i usług. Dynamiczna, kolorowa, niestandardowa broszura z profesjonalnej usługi druku broszur jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do swoich działań reklamowych i brandingowych.

Przy tworzeniu broszury do działań promocyjnych należy pamiętać o kilku wskazówkach projektowych, np:

  • Weź pod uwagę dostępne rodzaje broszur, w tym trzykrotne, self-mailery, 4-stronicowe broszury, katalogi i inne. Dostępne są dwa podstawowe rozmiary druku broszur 8 ½" x 11" lub 11" x 17". Przy wyborze wzoru i układu broszury należy wziąć pod uwagę ilość treści, którą chcemy dołączyć.
  • Opcje kolorystyczne: Kolorowy druk broszury zawiera zazwyczaj więcej niż jeden kolor, a zastosowanie większej liczby kolorów ma większy wpływ na ogólny wygląd broszury. Druk pełnokolorowy jest efektywny, jeśli chodzi o przyciąganie czytelników. Włączenie obrazów do projektu tworzy profesjonalny wizerunek i pomaga skutecznie przekazać Twoją wiadomość.
  • Papier: Wybór papieru o większej gramaturze i z powłoką tworzy profesjonalny wygląd i wrażenie na gotowym produkcie.
  • Fałdy: Istnieją trzy opcje składania projektu broszury:

Składanie półfałdowe jest pojedynczym składaniem i daje łącznie 4 strony.
Broszury trzykrotnie składane mają lewe i prawe klapki, które otwierają się w celu wyświetlenia komunikatu.
Składanie w kształcie litery Z jest broszurą składaną w stylu akordeonowym.
Musisz podjąć te podstawowe decyzje przed wypełnieniem formularza zapytania ofertowego, aby firmy poligraficzne złożyły oferty w Twojej pracy. Wypełnij formularz zapytania ofertowego, podając szczegóły dotyczące stylu i rodzaju broszury, papieru i innych informacji, a następnie wyślij zapytanie ofertowe, aby otrzymać ofertę na swoje zadanie. Firmy skontaktują się z Tobą bezpośrednio z ofertami i będą mogły wybrać ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Pro Tip - Włączenie dość widocznego logo, niektórych obrazów w wysokiej rozdzielczości przedstawiających Twoje produkty i usługi, a nawet Ty i Twój zespół w projekcie broszury może przejść długą drogę w tworzeniu pożądanego wpływu na Twoich obecnych i potencjalnych klientów!

Dlaczego przemysł poligraficzny?

Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego powinieneś podjąć starania, aby wypełnić formularz zapytania ofertowego dla potrzeb druku broszur, oto Twoja odpowiedź -

Kiedy zapytasz o oferty przy użyciu naszej platformy, możesz być pewien, że skontaktują się z Tobą najlepsze firmy zajmujące się drukowaniem broszur.
Złożenie zapytania ofertowego o druk broszur online pomaga zaoszczędzić cenny czas, ponieważ nie musisz podchodzić do każdej drukarki i powtarzać listy swoich potrzeb.
Mając nas przy sobie, korzystasz z dodatkowej wygody polegającej na porównywaniu budżetów na najlepsze usługi w zakresie druku broszur przed rozpoczęciem współpracy z drukarnią.
Nie pobieramy żadnych opłat za tę przykładową usługę!
Czyż nie jest to jeden z najbardziej obiecujących sposobów na zapewnienie, że Twoje potrzeby w zakresie jednokolorowego lub pełnokolorowego druku broszur są zaspokajane w sposób przyjazny dla kieszeni i efektywny? Wykorzystaj więc jak najlepiej tę upragnioną możliwość i daj swojej firmie impuls, na jaki zasługuje!